Sunday, 19-05-2024, 07:45Main | Registration | Login

Prijava

Chat

Posjetioci

Trazi...

US Survivor 40: Winners at War - Page 4 - Forum
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Purgatory » Survivor » US Survivor 40: Winners at War
US Survivor 40: Winners at War
GameHost33Date: Thursday, 30-04-2020, 17:42 | Message # 31
Generalissimo
Group: Game Host
Messages: 9835
Awards: 11
Reputation: 75
Status: Offline
Ludacka epizoda.

Kakvi su ovo bolesnici. lol
 
GameHost33Date: Thursday, 07-05-2020, 20:02 | Message # 32
Generalissimo
Group: Game Host
Messages: 9835
Awards: 11
Reputation: 75
Status: Offline
Jasno zašto je ova epizoda bila dupla. Potpuni smor i predvidljivo. biggrin

Mogli su vala ubaciti borbu sa EoE ovih zadnjih 15 minuta.

Uzasan potez Nicka u top7 da ne izglasa Bena, pogotovo jer ovaj ima HII, a nije ga odigrao.
 
DžejkobsDate: Friday, 08-05-2020, 17:37 | Message # 33
Major general
Group: Users
Messages: 596
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
O tome kakva je sezona i da li je na skali od 1 do 10 10 to zavisi i od pobednika.

Kapiram da se Natali vraća u igru što sam i očekivao i želeo. Zaslužila je vala itekako. A ako dođe do finala, imaće dosta glasova od ovih sa eoea mada ako je tamo Toni ja mislim da on itekako zaslužuje pobedu i bila bi prava katastrofa da je ne dobije. Čovek igra brutalno dobro!
 
GameHost33Date: Friday, 08-05-2020, 18:31 | Message # 34
Generalissimo
Group: Game Host
Messages: 9835
Awards: 11
Reputation: 75
Status: Offline
Pa brate ako se Natalie vrati i pobedi, to je teška glupost.

Cura van igre 30 dana i da pobedi, generalno princip EoE je debilizam.
 
Stefan97Date: Saturday, 09-05-2020, 21:31 | Message # 35
Major
Group: Users
Messages: 70
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Quote GameHost ()
Pa brate ako se Natalie vrati i pobedi, to je teška glupost.Cura van igre 30 dana i da pobedi, generalno princip EoE je debilizam.
Nadam se da ce Sarah izbaciti Tonija ne vjerujem da su toliko ludi da im ode do finala
 
DžejkobsDate: Thursday, 14-05-2020, 15:37 | Message # 36
Major general
Group: Users
Messages: 596
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Toni je lepo rekao da mi koji gledamo ne znamo zapravo koliko su oni bliski. Slučaj Ben i Sare. Mislim da je u očima mnogih taj potez Bena užasan ali takođe govori o tome koliko su zapravo bili bliski što onda treba još jasnije da nam bude kako su došli do samog kraja.

Sve što sam video jutros je zaista neverovatno, svih 2 sata i 8 minuta. Za mene su to najbolje epizode u Survivor istoriji zbog svega što se dogodilo u svakoj. Natalie da je na kraju uzela stvari u svoje ruke ili Mišel onda bi i glasanje bilo skroz drugačije. Ovako smo opet imali neverovatan fire making challenge za koji mislim da teško da je mogao biti intezivniji i neizvesniji. 

Ne bih previše ni da spojlujem ovde, smatram da je finale zaista bilo neverovatno i svi su na neki način zaslužili da sede tamo  :).
 
LilakeDate: Friday, 15-05-2020, 18:21 | Message # 37
Colonel
Group: Users
Messages: 232
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
Quote Stefan97 ()
Nadam se da ce Sarah izbaciti Tonija ne vjerujem da su toliko ludi da im ode do finala

Ma nema šanse, Sarah je oduvijek poslušna Tonyju, nije igrala za sebe nego za njega i još to nije ni shvatila makar su joj ljudi cijelo vrijeme govorili.  

Žao mi je michelle jer se stvarno dogrebala do tog finala, itekako zasluženo i onda još ne dobije ni jedan glas, čak ni od wendella. Šteta što je prošla bez ijednog glasa jer ih je zaslužila. 

Natalie je krivo procijenila koga šalje u vatru.


Outsider/mediokritet
 
GameHost33Date: Tuesday, 19-05-2020, 15:38 | Message # 38
Generalissimo
Group: Game Host
Messages: 9835
Awards: 11
Reputation: 75
Status: Offline
Bilo bi idiotski da pobedi takmičar koji nije igrao aktivnu igra 30+ dana od 39.

Svaka čast na opstanku na EoE, ali to nije Survivor. Niti je igra.

Besmisleno je da pobedi neko ko ne igra igru 30+ dana, a da ne pobedi neko ko je prošao sve i svašta da dođe do finala.

Sve u svemu, zasluženo Tony, daleko najbolji takmičar ove sezone.
 
Forum » Purgatory » Survivor » US Survivor 40: Winners at War
Search:

VS |