Sunday, 19-05-2024, 08:31Main | Registration | Login

Prijava

Chat

Posjetioci

Trazi...

Sesnaesti plemenski savjet : FINALE - Forum
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 1:Norway » Plemenski Saveti » Sesnaesti plemenski savjet : FINALE (Sesnaesti plemenski savjet : FINALE)
Sesnaesti plemenski savjet : FINALE
GameHost33Date: Thursday, 11-03-2010, 23:52 | Message # 1
Generalissimo
Group: Game Host
Messages: 9835
Awards: 11
Reputation: 75
Status: Offline
Renegado i Biba91 pridjite

DOSLI STE U FINALE I ZA VAS NEMAM NISTA NEGO PUNO SAKE HVALE,IGRALI STE SJAJNO I DOSLI DO OVDE.

IMAMO 5 CLANOVA VELIKOG VIJECA : NAUPARAC,ETHANMORASCA,LAVICA88,DELIJA I JESSICARABBIT

SVAKO OD NJIH CE DA POSTAVLJA PITANJA DO SUTRA U 19:00 I ONDA CE SLIJEDITI GLASANJE OD 19:00 DO 21:00

KRECEMO SA NAUPARCEM ON PRVI POSTAVLJA PITANJA I ZA TO IMA POLA SATA DA POSTAVI SVA PITANJA KOJA ZELI NA KOJA FINALISTI MORAJU DA ODGOVORE KADA FINALISTI ODGOVORE ETHAN IMA POLA SATA I TAKO DALJE VECERAS CE VAS DVOJE DA PISE I OSTALI KO MOZE AKO NEKO NE MOZE SUTRA NEKA POSTAVI OVDE SVOJA PITANJA ODMAH VANREDNO ALI PAZITE SVI CLANOVI VELIKOG VIJECA POSTAVLJAJU PITANJA U JEDNOM KOMENTARU ZNACI SVA PITANJA MOZZE IH BITI I 1000 U JEDNOM KOMENTARU I ONDA BIBA I RENEGADO ODGOVARAJU NAJKASNIJE U ROKU OD POLA SATA NAKON PITANJA MORAJU ODGOVORITI VELIKO VIJECE MOZE POSTAVITI PITANJE SVE DO SUTRA U 15:00 A KADA NEKO POSTAVI PITANJE FINALISTI ODGOVARAJU ALI SVAKI CLAN VELIKOG VIJECA U SVAKO VRIJEME MOZE POSTAVITI PITANJA

MOZETE KRENUTI I SRETNO

 
biba91Date: Friday, 12-03-2010, 00:30 | Message # 2
Colonel general
Group: Users
Messages: 1415
Awards: 5
Reputation: 24
Status: Offline
1.ko je po vama zasluzio da bude "jedini preziveli", i ko ne racunujuci vas?
Ja mislim da si to zaslužuje Renegados, da bude jedini preživeli.

1.koga bi volela da vidis u finalu, a da to nije rene ?
Pošto si ti bilo najbliži finalu, bila bi mi čast da sam sa tobom


Prijatelj svih nije ničiji prijatelj....
 
renegadoDate: Friday, 12-03-2010, 00:31 | Message # 3
Pobednik VS 1
Group: Users
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
Quote (Nauparac)
ko je po vama zasluzio da bude "jedini preziveli", i ko ne racunujuci vas?

Mislim da sam ja zaslužio da budem ,,Jedini Preživeli", a da od ljudi koji su igrali ovu igru, petarkondor kao neko ko je do sada dva puta odustajao od igre definitivno nije zaslužio da pobedi.

Quote (Nauparac)
da je Lara sa tobom u finalu, ko bi dobio vise glasova ?

Teško pitanje jer LaraCroft i ja ne bi došli do finala zajedno pošto bi neko tu eliminisao nekoga pre kraja. Kada bi se ta situacija zaista desila, verujem da bih osvojio više glasova.

 
biba91Date: Friday, 12-03-2010, 00:52 | Message # 4
Colonel general
Group: Users
Messages: 1415
Awards: 5
Reputation: 24
Status: Offline
Pošto niko ništa ne pita imam ja pitanje za Renegadosa
Pošto skoro svi kaže da si igrao prljavo, da si zabadao nožove u ledža, dal so to samo reči razočarenja? Jer kako ja vidim osojio si skoro sve imunitete, igrao si sve igre, otišao si na ostrvo i tamo pronašao imunitet. I još nešto, dal si uživao u ovom VS? biggrin


Prijatelj svih nije ničiji prijatelj....
 
renegadoDate: Friday, 12-03-2010, 00:55 | Message # 5
Pobednik VS 1
Group: Users
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
Nikada nisam kršio pravila igre ali jesam gledao šta je u mom najboljem interesu u ovoj igri. biggrin

Osvojio sam par imuniteta, i otkrio tajni imunitet, ali najvažnije od svega je što sam upoznao mnoge ljude i šalio se do kasno u noć na chatu. biggrin

Pitanje za tebe biba91: Da si pobedila u igri za imunitet, da li bi izabrala Nauparca da ide sa tobom u finale ili misliš da imaš bolje šanse sa mnom?

 
biba91Date: Friday, 12-03-2010, 00:58 | Message # 6
Colonel general
Group: Users
Messages: 1415
Awards: 5
Reputation: 24
Status: Offline
Definitivno bi se udlučila ako bi došlo do toga za tebe. Jer si ti najviše zaslužuješ od nas top3 da budeš JEDINI PREŽIVELI

Prijatelj svih nije ničiji prijatelj....
 
Lavica88Date: Friday, 12-03-2010, 01:01 | Message # 7
Lieutenant
Group: Users
Messages: 29
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Cestitke Renegadu i Bibi na ulasku u finale..Zasluzenom biggrin

EDIT: Ipak imam pitanja biggrin

Sta mislite o cjelokupnom VS? Kako su vam se dopale igre, game host, ostali takmicari? Smatrate li da je neko zalutao u ovaj VS? Ko su vam najzanimljiviji a ko najiritantniji takmicari? Sta cete uraditi sa osvojenom virtuelnom nagradom :D? Vrline koje vas isticu i mane koje su primjetne? Koja vam je omiljena vrsta zabave? Opisite se u jednoj recenici? Hvala. biggrin

Message edited by Lavica88 - Friday, 12-03-2010, 01:10
 
renegadoDate: Friday, 12-03-2010, 01:23 | Message # 8
Pobednik VS 1
Group: Users
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 2
Status: Offline
Cela sezona je bila veoma dinamična. Igre su često bile na sreću ali nisam zavisio od njih tako da me to nije tangiralo, a game host je unikatan ali pravedan prema svima. biggrin

Takmičari su bili najraznovrsniji mogući... Najzabavnija biba91, a nema nikoga ko je bio iritantan već samo smešan... kao na primer LaraCroft i petarkondor. Valjda će petarkondor naučiti razliku uskoro između toga kada je neko duhovit, a kada jednostavno smešan.

Virtuelnu nagradu ću pokloniti u dobrotvorne svrhe... za lečenje nekih rastrojenih bivših takmičara.

Vrline... to neka kažu drugi, a mane su mi, što na umu to na drumu, i često brbljivost. biggrin

Omiljena vrsta zabave mi je splavarenje (rafting).

Ja u jednoj rečenici - Ne definišu me osobine koje posedujem već situacije u kojima se nalazim.

Message edited by renegado - Friday, 12-03-2010, 01:30
 
biba91Date: Friday, 12-03-2010, 01:31 | Message # 9
Colonel general
Group: Users
Messages: 1415
Awards: 5
Reputation: 24
Status: Offline
Pošto je to moj prvi VS težko ucjenim o kvaliteti. Ali gledajuči cjeli VS vrlo mi diglo kosu na glavi pomicanje sata igara i nezainteresiranost nekih igrača za igre. Game host hm naljutilo me da čekamo ovdje a on i ako je imao lične probleme trebao bi otkazati igru. Svi smo odrasle osobe bar ja mislim i sve se može dogovoriti. Pitaš za igre pa bile su dobre ali mislim da bi su bile na početku interesantnije. Da nekoliko ljudi je definitivno zalutalo ovdje, bar se meni činilo.
Najzanimljivija pa bila mi je Neve. smile Novac bi uložila u biznis. Moja vrlina je da sam iskrena, mrzim ljude koji lažu, uvjek sam dobre volje biggrin biggrin A mane ja na sebi ne vidim. To jih možda vidu drugi ali meni ne kažu toga. Žurka sa drugarima. Da se upišem u jednoj reči - težko ali mislim da ču reči ISKRENOVESELADJEVOJKA


Prijatelj svih nije ničiji prijatelj....
 
EthanMorascaDate: Friday, 12-03-2010, 01:31 | Message # 10
Major general
Group: Users
Messages: 599
Awards: 6
Reputation: 4
Status: Offline
Čestitke na ulasku u finale. smile Oboje ste se mnogo trudili i dokazali da ste dostojni da budete Final 2. smile Pošto znam kako je biti u finalu (Jelenu i mene je Veliko veće rastrglo pitanjima biggrin ), ja vas neću mnogo zamarati. smile

1. Oboje mi najiskrenije odgovorite ko od vas dvoje više zaslužuje pobedu.
2. Koji su vaši strateški potezi u ovoj igri?
3. Da ste vi na mom mestu, da li biste glasali po ličnom nahođenju ili biste bili objektivni i glasali za boljeg takmičara?

Toliko od mene, želim vam oboma puno sreće. smile


Outwit - Outplay - Outlast
 
Forum » Virtual Survivor 1:Norway » Plemenski Saveti » Sesnaesti plemenski savjet : FINALE (Sesnaesti plemenski savjet : FINALE)
Search:

VS |