Sunday, 19-05-2024, 06:18Main | Registration | Login

Prijava

Chat

Posjetioci

Trazi...

Reunion show - komentari - Page 13 - Forum
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 8: Montenegro » Razgovor sa izbačenim takmičarima » Reunion show - komentari
Reunion show - komentari
ErinNavanDate: Friday, 08-05-2020, 19:03 | Message # 121
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 621
Awards: 3
Reputation: 1
Status: Offline
@Jason lol

@troya
Nije Džejkobs nigde ništa morao da flipuje. Zašto sam ja izgubila momentum to je moje da znam i ne dozvolim sebi da mi se ponovi, ako ikad bih dodala, ali znamo da je to smešna konstatacija jer je osnovni algoritam DBD.

Između tebe i mene volim da mislim da bi birao mene, samo zbog redosleda dogovora, mada verujem da bi birao tebe, on može da kaže šta hoće, a ti možeš i ne moraš da veruješ.

Mogla sam da izađem sa tog plemenskog, kao što sam mogla i da iskoristim HII kad sam ispala u Argentini.

Added (08-05-2020, 19:05)
---------------------------------------------
Ali naravno, sve je ovo u domenu ŠBBDJB.
Činjenica je da #underdog uvek igra kao underdog, čak i kad tako neće.
(underdog being me, ofc)


I ovde: Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php


Message edited by ErinNavan - Friday, 08-05-2020, 19:05
 
Stefan97Date: Friday, 08-05-2020, 19:26 | Message # 122
Major
Group: Users
Messages: 70
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Quote Lilake ()
Želim vam svima objasniti nenormalnog stefana i prenošenje infoa. Naime, Jason mu je stvarno pomogao, a ja sam htjela djelovati kao da mu pomažem, pa sam mu poslala jedno rješenje za koje sam znala da već imaju.Ove wl opaske o meni su dost lejm.
Nisi htjela da pomognes meni nego sebi,jer sam ti i ja dijelio informacije iz plemena koje sam imao.I naravno nisi poslala ono sto smo imali, neka ti sac potvrdi nismo imali bar 3 pojma. Tako da nemoj da pricas tako bezveze biggrin

Sto se tice ove situacije sa Leom bilo mi je jasno da sam posle ovih izbacenih najslabiji u igrama i da bi mogao letiti i onda smo se dogovorili tri za tri rjesenja koja su pomogla i meni i njima.
A Lilake je ispitala stanje u plemenu mom tadasnjem jer je pricala kako bi trebala da bude kapiten i da bi kao mogli da igramo u ujedinjenju ako do toga dodje tako da je htjela pomoci vise sebi nego meni biggrin Na kraju me to i kostalo ispadanja jer sam prenio informacije tamo gdje nisam trebao,a nisam kontaktirao dva jedina clana plemena koja su bila lojalna i nisu previse manipulisali Saca i Naupa..Samo je meni ta situacija drzanja Sanje kojoj se nimalo ne igra,i izbacivanja mene totalna glupost kao sto rece i Mika smile Ali jbg kad sam za saveznike imao one koji me nisu vidjeli u svojim savezima i koji su dogurali daleko sto su znali kako da preveslaju druge biggrin

Sve u svemu nadam se da da ce biti neke sezone u kojoj ce biti kotizacija neka pa da bar bude car igranja veca i ne bude situacija sa odustajanjem smile

Cestitke Miko na sezoni,odlicne su igre bile,i previse si kritika dobio koje nisi zasluzio smile


Message edited by Stefan97 - Friday, 08-05-2020, 20:07
 
LilakeDate: Saturday, 09-05-2020, 02:05 | Message # 123
Colonel
Group: Users
Messages: 232
Awards: 2
Reputation: 1
Status: Offline
Trebao mi je info stefane, nisam trebala biti kapetan.

Outsider/mediokritet
 
ErinNavanDate: Saturday, 09-05-2020, 13:20 | Message # 124
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 621
Awards: 3
Reputation: 1
Status: Offline
Quote Stefan97 ()
Na kraju me to i kostalo ispadanja jer sam prenio informacije tamo gdje nisam trebao,
Kad ideš da špijuniraš nekog, jedini način da ne dovedeš svoju lojalnost u pitanje je da PRVO I PRE SVEGA svoje saveznike, ali najbolje samo jednog, onog koje u najjačoj poziciji, ili s kim si u najboljim odnosima (ali da nije outter circle), obavestiš o tome. Ovo je igra u kojoj ne možeš nikom da veruješ, a moraš nekom, inače šta god da uradiš, pa i u najboljoj nameri, može da rikošetira.


I ovde: Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
Stefan97Date: Saturday, 09-05-2020, 16:58 | Message # 125
Major
Group: Users
Messages: 70
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Quote ErinNavan ()
Kad ideš da špijuniraš nekog, jedini način da ne dovedeš svoju lojalnost u pitanje je da PRVO I PRE SVEGA svoje saveznike, ali najbolje samo jednog, onog koje u najjačoj poziciji, ili s kim si u najboljim odnosima (ali da nije outter circle), obavestiš o tome. Ovo je igra u kojoj ne možeš nikom da veruješ, a moraš nekom, inače šta god da uradiš, pa i u najboljoj nameri, može da rikošetira.

To sam uradio i sa Troyom i Dzejkobsom,Troki je odnekle shvatio da ga zelim izbaciti od prvog dana a sa Dzejkobsom sam dobar bas privatno pa mi nikad nece biti jasno sto nije mogao igrati samnom,ali ocigledno da je paranoje bilo tih dana..A i jedan i drugi znaju da me Vanda izbacila u finskoj tako da nije bilo logike daa njoj vise vjerujem..
 
ErinNavanDate: Saturday, 09-05-2020, 20:46 | Message # 126
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 621
Awards: 3
Reputation: 1
Status: Offline
E ne znam šta da ti kažem, sem što sam rekla i sebi - više sreće drugi put.
Ali jedan savet mogu da dam... neočekivani savezi mogu da budu najbolji savezi, a osim što je bitno da nikad ne smetnemo s uma da je ovo igra, svaka sezona je nova igra, znači "clean slate".


I ovde: Koviljka za predsednika!
http://www.forum.epskafantastika.com/index.php
 
Forum » Virtual Survivor 8: Montenegro » Razgovor sa izbačenim takmičarima » Reunion show - komentari
Search:

VS |