Sunday, 19-05-2024, 07:45Main | Registration | Login

Prijava

Chat

Posjetioci

Trazi...

Reunion show - komentari - Forum
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 8: Montenegro » Razgovor sa izbačenim takmičarima » Reunion show - komentari
Reunion show - komentari
GameHost33Date: Thursday, 07-05-2020, 22:33 | Message # 1
Generalissimo
Group: Game Host
Messages: 9835
Awards: 11
Reputation: 75
Status: Offline
Na ovoj temi svi mogu komentarisati sve što žele vezano za sezonu i ono što bude kačeno u temi sa podacima vezanim za sezonu.
 
GameHost33Date: Thursday, 07-05-2020, 22:39 | Message # 2
Generalissimo
Group: Game Host
Messages: 9835
Awards: 11
Reputation: 75
Status: Offline
U arhivu su prebačene sve teme koje nisu bile vidljive do sada, poput plemenskih tema, tema sa Misterioznog ostrva i slično.
 
GameHost33Date: Thursday, 07-05-2020, 23:10 | Message # 3
Generalissimo
Group: Game Host
Messages: 9835
Awards: 11
Reputation: 75
Status: Offline
Čisto da napišem neki svoj osvrt vezan za sezonu.

Kasting


Generalno nisam očekivao da ću ikad više organizovati VS, niti sam razmišljao u tom pravcu. Čak nisam mislio ni da ću igrati, generalno sam od 2012. godine bio potpuno van VS sveta (i nemam razloga da budem u njemu sem tokom sezona u kojima učestvujem), neračunajući onu neku sezonu kod Troye kad smo igrali preko skajpa sa Tiksi, Ethanom i slično. Pre dve godine sam se prijavio za Kambodžu, ali to je potpuno neki drugi svet. Niti sam pratio ranije sezone (doduše ni ove posle kod Troye) tako da mi je potpuno nepoznato bilo ko je s kim u odnosu, a dosta ljudi je u ovaj VS svet došlo baš tako što se privatno poznaje. I generalno se nisam preterano niti trudio, jer je igranje VSa doseglo taj nivo da to jednostavno nije više za mene.

Iskren da budem, za mene je sve to bilo davno (hostovanje i igranje pre), toliko davno da se ja uopšte ne sećam niti jedne od prethodnih 7 sezona koje sam vodio, a bgm. ni većine u kojima sam učestvovao. Generalno mi je u najboljem sećanju ona prva koju sam igrao kod Anubisa i ona gde sam bio u finalu, sve ostalo bih možda znao ko je pobedio u kojoj sezoni i to je sve.

Generalno neka ideja da organizujem još jednu sezonu je nastala baš tada kada sam igrao Kambodžu, čak sam i rekao Troyi čini mi se tada. Međutim zbog privatnih obaveza je apsolutno nemoguće da uklopim vođenje sezone (verovatno ni neko ozbiljnije igranje), tako da je ova situacija sa koronom bila prilika za hostovanje s obzirom da sam imao višak privatnog vremena kao i uostalom većina kojima je stao fax/posao i slično. Opet, s obzirom da nisam bio ni sa kim u kontaktu, nisam ni nameravao da jurim ljudi da igraju i slično, jer sam opet bio stava da ako hoće neko da igra, prijavće se sam. Otvorio sam prijave kod troye na sajtu gde se većina i okuplja i u onoj grupi na FB koju mi je Troya poslao. Veoma brzo se prijavilo skoro pola učesnika (kroz 4-5 dana), međutim tad je maltene stalo. Na brojci od 11 je omjer bio 10-1 muškarci/devojke, tako da sam smatrao da je malo bezveze da npr. bude 14-2 i slično, tako da sam tada kontaktirao Marka i Troyu i pitao ih koga bih mogao pozvati od cura da igraju, čisto da ne bude jednolična sezona. Tada sam pozive uputio Lilake, Sanji, WanderLust, Selimi, Tiksi, Maski, Magdaleni i Anji. Pitao sam i Laru naravno. Ako sam nekoga zaboravio, izvinjavam se. Kada su njih četiri prihvatile, bili smo na brojci od 15 i samo je trebala još jedna osoba da se prijavi. Čekao se Troya koji je hteo da igra ali je imao probleme sa netom. Tada se prijavio Amir i zaokružio sam broj na 16. U nekoj komunikaciji privatno sa Rimodecom koga znam, on je izrazio želju da igra, iako nikada nije gledao Survivor, iako sam ga savetovao da se ne prijavljuje ako neće ozbiljno igrati. Ispostavilo se da sam bio u pravu i da ovo nije za njega, što je on ukapirao kroz dva dana. Međutim, kada se Troya odlučio da igra, pitao sam i Ethana da li je zainteresovan, on je rekao da će razmisliti, međutim nije pristao, pa sam tada rekao Rimodecu da ima mesto ako želi, što je prihvatio. Tako je odrađen casting.
 
GameHost33Date: Thursday, 07-05-2020, 23:18 | Message # 4
Generalissimo
Group: Game Host
Messages: 9835
Awards: 11
Reputation: 75
Status: Offline
Problemi sezone - Sanja, Lilake, Selima i WanderLust

Još jedna stvar u kojoj sam bio u pravu, to je da ne treba uopšte pitati ljude da li žele igrati. Od 18 takmičara koliko se prijavilo za sezonu, problem su napravila četiri koja sam ja pozvao da igraju. Od ukupno četiri koliko sam pozvao... O Sanji je sve ispričano više puta, kada je Lilake uradila to što je uradila, za mene je to bio najgori potez sezone nekog igrača i bio sam ubeđen da niko ništa gore neće uraditi do kraja, međutim Selima i WanderLust su me razuverile. Što se tiče Lilake, ja sam takvog stava da quitere ne volim, neću koristiti neke ružne reči, ali samo ću reći da nisam ljubitelj takvih ljudi. Prijavio si se da igraš, igraj do kraja. Znaš da ispadaš, ispoštuj i glasaj. Ako si 100% siguran da ispadaš, nemoj ni ići na plemenski savet, reci odustajem iako je i to bezveze, ali je moralnije nego doći na plemenski i preskočiti glasanje. To je za mene dno dna.

Što se tiče Selime i Wander, to je već ispričana priča kao i za Sanju. Voleo bih da one objasne čemu paranoja pošto Wander nije odgovorila na toj temi, ali ja se sećam da sam to veče došao na FB da bi pitao Lilake da li će odustati ili ne, pošto je planirano ujedinjenje za dan posle (iako joj nisam rekao da će biti ujedinjenje sutra), ponudio sam joj da odustane, da se ne bi desilo da u ujedinjenje uđe neko ko neće da igra i posle neće da glasa u finalu i slično. To sam mogao tada uraditi jer nema smisla da se igra prvi ciklus u ujedinjenju ako znamo ko ispada. Ona je izričito rekla da ne odustaje i da će igrati. Da li je ona protumačila to kao ujedinjenje pa je rekla nekome (moja pretpostavka) ja ne znam, ali sam to veče slao i WanderLust screenshot tog razgovora, pa može okačiti ako želi da ja ne tražim.

Na FB ulazim možda pola sata - sat posle toga i vidim salvu napada na chatu na kojem sam prisutan (tagovan) kako nameštam ujedinjenje za Lilake, kako preferiram neke takmičare (iako sam ja maltene napao žustro Lilake kad je htela odustati, a i savetovao joj to veče da odustane ako neće igrati) i slične stvari kojih je bilo još. S obzirom da su Selima i WanderLust od početka sezone bile apsolutno jedine dve osobe koje su imale zamerke na milion stvari (kako Selima kaže "drugi nisu hteli da kažu šta misle"), to veče je samo kap prelila čašu. Uostalom, zamerke koje su iznosile obe su bile idiotske u 90% situacija, ni vredne diskusije. Ali o tome ću posle kroz neke druge segmente. Samo jedan dokaz idiotskih teorija zavere je bilo upravo to da nameštam ujedinjenje. Idiotska iz razloga što i da nameštam, to se nikad ne može dokazati. Čemu onda trošenje vremena na to, pa još napadanje hosta?

Meni je WanderLust posle priznala da je čak u nekim situacijama "namerno testirala moje strpljenje" da vidi dokle to ide. Msm. još jedan primer idiotizma. 

Jedan od glavnih, ako ne i glavni cilj koji sam sebi zacrtao ove sezone je bio da apsolutno budem isključen iz sezone. Da nemam komunikaciju ni sa kim ko je u igri (mada sam možda jednom-dva puta chatovao sa DeMarcusom i Lilake na početku, ali opet toliko skromno da nije vredno ni pomena), da skoro sve igre unapred budu isplanirane kada će se igrati (mada je tu bilo par pomeranja), kao i twistovi i slično. Tako da ja nemam nikakvog dodira sa bilo čim, prvenstveno kako ne bih slučajno nešto rekao ili uticao na igru, a potom da bih sebe uštedeo živaca. Međutim, veoma brzo sam uvideo da je kardinalna greška bila učestvovanje na chatovima. Jedina stvar koju bih promenio kada bih vratio vreme, to je da ne budem na tim chatovima. Iako sam prisustvovao iz dobre namere.

Samim time, možete i zaključiti to veče zašto sam planuo. Kad te apsolutno boli ona stvar ko će sledeći ispasti, ko pobediti i slično, a dotične osobe napadnu baš zato, iako nemaju ni jedan jedini normalan razlog, naravno da neću ostati imun i ćutati na laži i izmišljotine. Što sam im i rekao to veče.

Tako da sam bio jako blizu da prekinem sezonu jer je ona organizovana da vi igrate, a ne da ja uživam u vođenje ili šta već. Naravno, moj cilj organizovanja u koroni je bio da ubijem vreme tj. da ga potrošim na pravljenje igri i slično, čisto da mi misli budu zaokupljene nečim tokom izolacije jer bih verovatno poludeo u 4 zida tokom ove pandemije. Ali svakako sam hteo da uštedim živce.

Msm. to veče se javilo valjda 10 ljudi da pita šta se dešava, da ne prekinem sezonu i slično, na kraju sam odlučio da im izađem u susret i privedem sezonu kraju. Mada svejedno nije prošlo bez turbulencija... O tome posle.
 
GameHost33Date: Thursday, 07-05-2020, 23:29 | Message # 5
Generalissimo
Group: Game Host
Messages: 9835
Awards: 11
Reputation: 75
Status: Offline
Igre

Jedna od zamerki koje je Selima pominjala su bile igre. Od početka je minirala igre, pljuvala, vređala, ma ne bih komentarisao. Kapiram zajebanciju vezanu da nameštam za Taru ispočetka, ali su neke druge stvari prelazile granice normale. Neozbiljne za nekoga ko ima godina koliko ona ima.

Ideja je bila da igre traju 2-3 sata u plemenima, pomenuo sam par puta zašto, i ovde ću. Ovo je virtualni survivor, što znači da treba maksimalno koliko se može približiti pravom survivoru. Kada sam igrao Kambodžu kod Troye, većina igri je završena u plemenima kroz 40 minuta, sat vremena i slično. Stigao sam do ujedinjenja, a da nisam aktivno učestvovao ukupno u dva sata igri. Msm. za mene je to bezveze.

Ako sam se prijavio da igram VS, hoću direktno da učestvujem, a ne da igra jedan predstavnik plemena, a ostali bleje i gledaju hoće li neko usvojiti to što kažu ili ne.

Samim time je ideja bila da igre u plemenima budu takve da svako da doprinos i da svako učestvuje. Samim time i plemena mogu da vide ko je aktivan, ko hoće da igra, ko ne i samim time da im olakša glasanja.

O igrama ću u reunionu detaljnije kroz samo kačenje ciklusa, ali veoma lako je uočljivo da su sve igre bile takve da je svako morao da učestvuje (ili 90% članova plemena) kako bi pleme pobedilo. Zbog toga su bile 2-3 igre u duelima gde je neophodno bilo da neko igra i da doprinos plemenu. Zbog toga je bilo 7 osmosmerki (da svaki član plemena reši jednu), zbog toga je bilo 8 slika u jednoj igri, da svaki član plemena reši jednu. Znači sve igre su tada bile postavljene tako da svaki član plemena doprinese. Ako se neko ne pojavi na igri, automatski otežava stvar.  Samim time, ideja je bila takva da igre traju 2-3 sata, da svako daje doprinos (ko neće neka ispadne) i da bude zanimljivije.

Zašto je Selimina kritika idiotska? Zato što ne postoji kolektivno mišljenje za tako nešto i nemoguće je. Kada imaš 18 ljudi, sasvim je normalno da određen broj ljudi voli takve igre, a da određen ne voli. Pa je bilo ljudi poput DeMarcusa i još nekih iz Tare koji su posle prvih par igri otvoreno meni pisali da su oduševljeni igrama, a onda odem na chat Durmitora gde salva loših reči i slično, uglavnom od jedne osobe.

Obrnimo situaciju, da su igre bile kratke, Selima bi bila oduševljena, neki drugi ne bi.

Ja sam igre pravio po sopstvenom ukusu tj. kako bi meni odgovarale da sam igrač i bile zanimljive. A imam iskustva u ovoj igri dovoljno da procenim.

Ali opet, ukusi su različiti. Nekome se to svidelo, nekome to i to je okej. Kada igra 18 ljudi, da su igre ne znam kakve, nemoguće je svima udovoljiti. Uvek će biti zadvoljnih i nezadovoljnih. Problem je kad neko pokušava da nameće svoje mišljenje većini.

Uostalom, kome se nije sviđalo, ja sam i tada rekao, može da traži da se izglasa ili odustane.
 
GameHost33Date: Thursday, 07-05-2020, 23:39 | Message # 6
Generalissimo
Group: Game Host
Messages: 9835
Awards: 11
Reputation: 75
Status: Offline
Odustajanja

Imali smo dva odustajanja tokom sezone. Kao što sam rekao quitere izrazito ne volim, ali mogu shvatiti kada neko kao Killy napiše zašto odustaje ili kada Rimodec kaže jbg. nije ovo za mene i slično. Ali opet, ljudi su sačekali da se izgubi igra i rekli da odustaju. Zato cenim njihove poteze mnogo više nego Lilake koja je kao muva bez glave odmah tražila da odustane što joj ne bi bilo dopušteno ni da nije bilo mešanje dan posle, a pogotovo zbog toga jer direktno utiče na igru. Ako je isplanirano mešanje na 12 (i potencijalno još 3 runde u plemenima), ne može neko usrati sezonu iz ćeifa.

Opet, moja ideja da ne dopustim odustajanje nikome je čisto da se pleme zaštiti. Zašto bi npr. neko danas napisao da odustaje, sutra pleme izgubi igru za imunitet i ispadnu 2 člana u 2 dana. Plus, neko je (u ovom slučaju ja) uložio dosta vremena da spremi sve igre ove sezone i zašto bi dve igre propale jer neko to ne ceni? Nije fer i to je to.

Sasvim je okej da se izgubi za imunitet, ode na plemenski savet ili ako neko neće da igra, nema potrebe da se ide na plemenski savet kao što je bilo kod Killya ili Rimodeca, čisto da ljudi ne bi izglasali nekoga drugog. 

Tu dolazi situacija sa Stefanom, gde je opet gle čuda Selima napadala "kako je moguće da Killy i Rimodec" odustanu, a Stefan ne može? Još jedan u nizu idiotizama. Prvo, Stefan nikad nije odustao zvanično. Znači nikad mi nije poslao poruku kao druga dva takmičara da odustaju. Drugo, Killy i Rimodec nisu odustali na plemenskom savetu i nemoguće je bilo odustati na plemenskom savetu (kao što ni Sacu posle nije dopušteno) i treće, Stefan je editovao već napisani post da odustaje koji ja nisam ni video iskreno dok nisam pročitao posle na FB od nekoga. A i da sam video, ništa ne bi promenilo, ali čisto da napišemo.

Tako da je maltene Selima imala zamerke na sve.

Opet, činjenica da je Durmitor bio nezadovoljan igrama, pa se to nadovezalo još neke glupe stvari poput ove je meni bila sasvim jasna. Igre su bile postavljene tako da ih igraju svi članovi plemena i da pobeđuju plemena koja imaju više aktivnih igrača. To je fer u plemenima, jer se igra za pleme, a ne za sebe. Pa je tako Tara prvih 5-6 igri imala sve igrače, niti jednom se nije desilo da im u nekoj igri ne dođu 2 osobe, dok je Durmitor imao neisksune Amira i Uroša, Troyu i Stefana na telefonu, neaktivnu Sanju... Sac na časovima često. Selima nije igrala prvu igru. Jednostavno u takvom odnosu snaga je bilo apsolutno nemoguće da priprete Tari što se pokazalo serijom ubedljivih poraza ispočetka. Samim time je jasno otkud frustracija vezana za igre... Pa onda i na sve ostalo. Tako je to kad se gubi.

Kao što rekoh, Sac je takođe tražio da odustane kada je Erin ispala, ali nije bilo dopušteno na plemenskom. O Sanji neću trošiti reči, njoj je veče pre plemenskog bilo rečeno šta će biti ako ne glasa. Napisala je tokom glasanja meni na FB poruku, nije mogla ući 5 sekundi i to je to.
 
GameHost33Date: Thursday, 07-05-2020, 23:49 | Message # 7
Generalissimo
Group: Game Host
Messages: 9835
Awards: 11
Reputation: 75
Status: Offline
Ujedinjenje

Generalno tokom ujedinjenja nije bilo naročitih problema, makar ne meni poznatih. Osim te situacije sa Sacom, jedini dan kad sam popizdeo je bio onaj top7 kada su odigrane silne prednosti.

Troya je tokom sezone već imao 1-2 situacije kad me iznervirao, ali taj dan mi je poprilično pukao fitilj. Razlog je bila Džejkobsova prednost gde je Troya mene napadao kako nije moguće da udalji nekoga nasilno sa plemenskog saveta. Kao što sam i njemu rekao, ja pišem pravila za svoju sezonu, prednosti koje postoje i slično. Pa tako ni u ovoj prednosti nigde nije bilo napisano "Safety without power" i slične gluposti. Svaka nagrada je išla sa opisom. Da li je neka prednost glupa ili ne, pa svakako je glupa onome ko je nema i na koga može negativno uticati, dok onome ko je ima, ili kome odgovara, ona nikako ne može biti glupa. Džejkobs je imao mogućnost da odigra za sebe ili na drugome tu prednost ili da je pokloni, on je odigrao na Wander i to je to. Ali ta "svađa" sa Troyom to jutro je bila jedina problematična situacija.

Posle kada je Wander izašla sa plemenskog saveta (nakon što je odigrana prednost), javila se da pita može li ući samo da napiše komentar, što sam joj dopustio. Onda je odmah na FB pitala vezano za glasanje i kamenčiće (a pre toga mi je rekla da joj je Troya najbliži saveznik), tako da sam odlučio i ja malo da iznerviram nekoga taj dan, a taj neko je bio Troya. S obzirom da su pravila igre napisana pre sezone i okačena na 2 mesta, pri tome nisu menjana (samo je dopunjena jedna stavka vezana za tajni imunitet, zaboravio sam sad i koja, zna Sac), jasno mi je bilo da Wander nije pročitala pravila, iako je bilo navedeno kada se koriste kamenčići, kada je igra i ko je imun. S obzirom da na nju nije bilo nikakvog uticaja jer više nije bila deo plemenskog saveta, mogao sam i da je slažem (pošto je i ona titrala moje živce konstantno) da će kamenčiće izvlačiti svi, ona je to prenela Troyi što je mene silno obradovalo kada se javio da se opet buni. Tako da sam se potrudio da budem poprilično uverljiv da će svi izvlačiti kamenčiće ali sam mu skrenuo pažnju da nije čitao pravila i da se nije trebao prijaviti ako nije pročitao pravila. Tu je diskusija stala, ja sam mislio da je pročitao pravila nakon toga i video da je ipak on u pravu bio u toj diskusiji, a da sam ga zajebavao, ali tek smo posle njegovog ispadanja saznali da je on bio u zabludi na tom plemenskom savetu zbog mene. Mislim, nije mi žao, nije čitao pravila i njegov problem kao i svačiji ko nije čitao pravila sezone ili pravila na igrama.

Ovo za Selimu u top5 što je htela odustati sam saznao od Džejkobsa. Smešno mi je bilo kad sam pročitao da sam ja razlog, jer su za svakoga na plemenskom savetu važila ista pravila. A svakako da nisam hteo da dopustim da neko laže o meni nešto. O drugim takmičarima nije problem, ali vezano za mene ne.
 
GameHost33Date: Friday, 08-05-2020, 00:00 | Message # 8
Generalissimo
Group: Game Host
Messages: 9835
Awards: 11
Reputation: 75
Status: Offline
Epilog

Za kraj, mogu reći da kao host i jesam i nisam zadovoljan sezonom. Zadovoljan sam jer je privedena kraju, jer nisam uticao ni na čiju igru, jer nisam negativno uticao na bilo koga ili napao nekoga (pre nego što je taj neko napao mene bez razloga) i slične stvari.

S obzirom da je jako teško verovati da ću opet nekad imati vremena da organizujem VS, kao što sam pisao ranije, jedan od bitnih ciljeva za mene je bila modernizacija ove igre i približavanje pravom survivoru.

Igrajući kod Troye Kambodžu, uočio sam da se ništa nije promenilo za 10 godina. Apsolutno je sve bilo isto... Ja sam hteo da promenim neke stvari, da bude ili da makar pokušam da bude zanimljivije i mislim da smo dobili zanimljivu sezonu za igranje.

Svako ko misli da je hostovanje lako, ja mu savetujem da vodi 3-4 igre, a ne sezonu 40 dana. Propusta je bilo sa moje strane što je sasvim normalno. Najveći je svakako fail igra "four in a row" gde je bilo ponuđeno da se poništi igra, ali niko nije hteo to. Naravno da je bilo grešaka tokom samih igri tj. stvari koje bih promenio da vodim ispočetka, ali kad ne vodiš VS 10 godina, sasvim je logično da ne možeš proceniti najbolje koliko će neka igra trajati i slično. O tim stvarima kada budem u reunionu kačio igre.

Trudio sam se da budem svima dostupan, svako ko je hteo da pita nešto, mogao je na FB na poruku. Mislim da ni sa kim nisam imao problem (osim Selima-WL) i da je svako dobijao odgovore koje je tražio. Veoma često sam izlazio u susret kada sam mogao i trudio sam se da bude relaksirana sezona. Ali dovoljno je da imaš jednu negativnu ili ludu osobu i džaba sve. Kada imaš dve...

Da se vratim na modernizaciju. Smisliti 5 novih igri koje nikad nisu igrane u VS je jako teško. Savetujem da probate pa pošaljite hostu nekom narednom. Ja sam smislio sigurno 6-7 novih igri koje nikad nisu igrane poput Klueda, Rizika, Mice, slike sa google streeta, matematičke jednadžbe i još neke igre. Naravno, kad ubacuješ nove igre, sasvim je okej i da neke budu pun pogodak, da neke budu promašaj, nemoguće je da pogodiš sa svim. Meni je najlakše bilo da kopiram 25 igri od Troye, uštedim vreme, ali nije to poenta.

Mislim da su bili zanimljive i neke stvari koje su ubačene čisto da se nešto promeni poput spamovanje koje je ispalo hit sezone, obala izgubljenog vremena i slično.

Mislim da je pun pogodak bilo glasanje posle diskusije na plemenskom savetu i da to treba biti pravilo u svakom VSu. Dosta je glasova ubeđen sam bilo neizvesno do poslednje minute, a i ovako se sprečava da neko glasa prve minute plemenskog, onda nema ni poente diskusija.

Sve u svemu, verujem da je bilo puno više pozitivnih od negativnih stvari koje će poslužiti i Troyi ako nastavi da vodi VS, ali i nekim drugim hostovima.

Opet, meni kao hostu je bilo i negativnih stvari. Greška je bila poziv ovoj četvorci da učestvuje u VSu, greška je bila što sam učestvovao na chatovima i greška je bila što nisam presekao prvom prilikom u plemenima i prekinuo sezonu (iz moje perspektive). Greški je bilo u nekim igrama, ali sve u svemu, to je sve sastavni deo ovoga.

Eto, toliko o mom nekom viđenju sezone, ako neko bude za mene imao pitanja, može na temi, a ja ću tamo na drugoj temi da okačim u naredna 2-3 sata sve vezano za sezonu.
 
troyaDate: Friday, 08-05-2020, 00:12 | Message # 9
Colonel general
Group: Users
Messages: 2619
Awards: 22
Reputation: 79
Status: Offline
Quote GameHost ()
Tada sam pozive uputio Lilake, Sanji, WanderLust, Selimi, Tiksi, Maski, Magdaleni i Anji.

Mislis zvao si Anu? Tesko da si nasao Anju biggrin


Nisam zadovoljna ^_^
 
WanderLustDate: Friday, 08-05-2020, 00:27 | Message # 10
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 637
Awards: 1
Reputation: 0
Status: Offline
Nek si ti nama sve rekao, sve ti oprastamo.

ok


do no harm, take no shit
 
Forum » Virtual Survivor 8: Montenegro » Razgovor sa izbačenim takmičarima » Reunion show - komentari
Search:

VS |