Sunday, 19-05-2024, 08:01Main | Registration | Login

Prijava

Chat

Posjetioci

Trazi...

Filmovi i serije - Forum
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Purgatory » Filmovi i serije » Filmovi i serije (opšta tema)
Filmovi i serije
GameHost33Date: Thursday, 09-04-2020, 19:44 | Message # 1
Generalissimo
Group: Game Host
Messages: 9835
Awards: 11
Reputation: 75
Status: Offline
Ovde se mogu komentarisati i predlagati zanimljivi filmovi i serije za gledanje.
 
DžejkobsDate: Thursday, 09-04-2020, 20:10 | Message # 2
Major general
Group: Users
Messages: 596
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Pre skoro godinu dana sam poceo da pravim listu svih filmova koje sam ikada odgledao i za sad je skoro 400 ali ima tu sigurno preko 1000 ali ne mogu svih da se setim pa polako ali sigurno kako se setim kog filma stanem i upisem ga na listu.

Ima puno njih koje bih predlozio. Prosla godina je bila fenomenalna sto se tice filmova. Zaista predobri filmovi i netflix je isto napravio prodor sto se i toga tice i filmovi koji su u produkciji Netflixa su jako dobro prosli ove godine na Oskaru. 

Film Parasite je dosta postao poznat i rekao bih da svi to trebaju pogledati a nakon sto sam ga odgledao poceo sam da gledam i Korejske serije i mogu da kazem da ni tamo kvalitet ne jenjava. Stvarno su Juzno Korejanci brutalno dobri u onom sto rade.
 
LaraCroftDate: Thursday, 09-04-2020, 20:44 | Message # 3
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 725
Awards: 7
Reputation: 13
Status: Offline
Mojih TOP 10 filmova:

1. AVATAR, gledala sam ga u 3D i neverovatan je dozivljaj, kao da si u filmu sa likovima koje gledas, ali i da nije u 3D, bio bi najbolji.
Najmanje je SF, vise je prica o borbi nejakih protiv beskrupuloznih, borbi za cistu prirodu protiv onih kojima je vazan samo profit...
2. BEKSTVO IZ SOSENKA, najbolji film o prijateljstvu dva muskarca koji nisu iz istog staleza niti iz istog razloga u zatvoru
3. VELIKO BEKSTVO, najbolji ratni film na mestu u dubokoj pozadini fronta
4. TITANIK, najbolji film katastrofe
5. SINDLEROVA LISTA, najbolja ratna drama, o beskrupuloznom profiteru koji je u ratu postao covek, dok su mnogi drugi imali obrnutu putanju
6. LOV NA CRVENI OKTOBAR, najbolji spijunski film vezan za Hladni rat
7. EIGHT BELOW, najbolja prica o odanosti pasa prema coveku i coveka prema psima
8. IMPERIJA UZVRACA UDARAC, najbolji SW film i najbolji klasican SF film, u kojem ne ide dobroj strani onako kako bi publika zelela
9. LANCANA REAKCIJA, spijunski film posle kojeg se zapitate da li bi tako bilo i u stvarnosti, kada bi neko obnarodovao veliki pronalazak
10 INDIJANA DZONS 3, POSLEDNJI KRSTAS, najbolji avanturisticki film i dva vrhunska glumca u glavnim ulogama
 
Forum » Purgatory » Filmovi i serije » Filmovi i serije (opšta tema)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

VS |