Sunday, 19-05-2024, 06:31Main | Registration | Login

Prijava

Chat

Posjetioci

Trazi...

Petnaesti plemenski savjet - FINALE - Forum
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Forum » Virtual Survivor 2:Cyprus » Plemenski saveti » Petnaesti plemenski savjet - FINALE (Petnaesti plemenski savjet - FINALE)
Petnaesti plemenski savjet - FINALE
GameHost33Date: Tuesday, 11-05-2010, 00:26 | Message # 1
Generalissimo
Group: Game Host
Messages: 9835
Awards: 11
Reputation: 75
Status: Offline
Finalisti udjite.
Veliko vijece neka se pridruzi : Kelowac,Lazalaza93,Veljas,Micili,Troya,Biba91 i Ogi
Finale ce trajati do Utorka u 20:00
Do tada ce i glasati clanovi velikog vijeca ali ovaj put ce glasati za pobjednika uz dugo objasnjenja zasto bas ta osoba.

Danas ja nista ne pitam nego to prepustam velikom vijecu , ali prije toga neka finalisti daju rijec , zasto bas oni trebaju pobijediti

Veliko vijece moze postavljati koliko god zeli pitanja .

MOZETE KRENUTI

 
lazalaza93Date: Tuesday, 11-05-2010, 00:30 | Message # 2
Colonel general
Group: Users
Messages: 1416
Awards: 6
Reputation: 21
Status: Offline
Nemam pitanja (za sada) biggrin

Zelim samo da se izvinim Tiksi zbog tolikih napada, mislio sam da je favorizovana (jos uvek malo to mislim) ali vidim da je dobar borac i ipak zasluzuje pobedu xD Kao i zbog izjava u vezi mafije, izgleda da je bes govorio iz mene sad

Pozdrav !

 
SacDate: Tuesday, 11-05-2010, 00:38 | Message # 3
Colonel general
Group: Users
Messages: 1166
Awards: 13
Reputation: 12
Status: Offline
Sta reci,a ne zaplakati...?
Evo mene opet u finalu,smatram da sam dotle dosao sasvim zasluzeno,borio sam se do kraja,odigrao sam prave poteze kad je trebalo,bio sam bolji u igrama od tiksi,...E sad na vama je da odlucite,a ja zeljno iscekujem vasa pitanja...
 
tiksiDate: Tuesday, 11-05-2010, 00:39 | Message # 4
Pobednica VS 2 i VS 5
Group: Users
Messages: 1418
Awards: 18
Reputation: 29
Status: Offline
Prvo da odmah kazem da mi je jako krivo sto je ovakva igra bila danas, sto me je to sve zbunilo, sto je Ogi odustao i na kraju sam ja kao manja konkurencija u finalu. Ogi je bio odlican takmicar i bas steta sto je ovako ispao.

Usla sam u pleme sa relativno malim brojem aktivnih takmicara. Isticali su se Kelowac, Veljas i Ogi, dok se drugi uopste nisu pojavljivali. Nismo odustajali, borili smo se od pocetka, iako nismo bas svako vece bili u mogucnosti da igramo. Velika moja greska je sto sam u igri ostavila Micili, ali nadala sam se najboljem.

Moram odmah da se zahvalim Kelowcu koji je bio nasa velika podrska i koji je meni omogucio da dodjem do ovde gde sam time sto mi je prebacio 2 skrivena imunita, a ja nisam osvojila licno ni jedan, usled nedostatka vremena i interneta u tom periodu.

U ujedinjenju smo u startu bili u manjini i tada su nasi ljudi bili dosta rastrojeni zbog situacije sa Micilii i cak razmisljali da mi svi prebace skrivene imunite. Kelowac je slucajno ispao u odsustvu komunikacije tih dana.

Malo sam igara igrala jer sam bila blokirana a i kada sam igrala svi su snage usmeravali na mene pa i nisam imala neku sansu. U poslednjim igrama sam imala problem jer su mi kasnili svi postovi koji su bili postavljani. Medjutim moja igra je bila dobra u domenu strategije. Imala sam savrsenu procenu o glasovima na svakom plemenskom savetu i savrseno dobro koristila skrivene imunitet. Rizikovala sam i to puno. U potpunosti sam verovala Ogiju.

U domenu drustvene igre se nisam narocito proslavila, osim u okviru svog plemena i neke komunikacije koju sam imala sa bibom i eventualno Troyom(dok nije doslo do konflikta za koji se nadam da je iza nas). Igra je bila takva da nisu postojale za to neke mogucnosti. Znala sam da Sac moze u nekom momentu da prelomi i predje na nasu stranu, zato nisam na plemenskim glasala za njega i na kraju je tako i ispalo.

Zato sto sam bila u manjini od pocetka i pri tom blokirana u igrama i uspela da dodjem do ovde zajedno sa Ogijem, mislim da bi mozda mogla da zasluzim pobedu.

I ja bi iskoristila priliku da se izvinem svima a posebno Lazi i Troyi, tesko mi je bilo u ovoj igri, osecala sam se cesto kao krvolok protiv koga svi igraju, imala male sanse za uspeh.


Ljubav sve zamrsi. Mržnja sve pojednostavi. Ipak ne odricem je se.

Message edited by tiksi - Tuesday, 11-05-2010, 00:51
 
lazalaza93Date: Tuesday, 11-05-2010, 00:50 | Message # 5
Colonel general
Group: Users
Messages: 1416
Awards: 6
Reputation: 21
Status: Offline
A o Sacu nemam komentar, niti pitanje za njega...

Added (2010-05-10, 23:50)
---------------------------------------------

Quote (tiksi)
I ja bi iskoristila priliku da se izvinem svima a posebno Lazi i Troyi, tesko mi je bilo u ovoj igri, osecala sam se cesto kao krvolok protiv koga svi igraju, imala male sanse za uspeh.

Izvinjenje prihvaceno, iako sam ja taj koji se za vecinu stvari treba izviniti wink
 
tiksiDate: Tuesday, 11-05-2010, 00:51 | Message # 6
Pobednica VS 2 i VS 5
Group: Users
Messages: 1418
Awards: 18
Reputation: 29
Status: Offline
Quote (lazalaza93)
Izvinjenje prihvaceno, iako sam ja taj koji se za vecinu stvari treba izviniti wink

I ja prihvatam izvinjenje, na sve sam vec zaboravila smile


Ljubav sve zamrsi. Mržnja sve pojednostavi. Ipak ne odricem je se.
 
troyaDate: Tuesday, 11-05-2010, 00:52 | Message # 7
Colonel general
Group: Users
Messages: 2619
Awards: 22
Reputation: 79
Status: Offline
Tiksi cestitam na ulasku u finalu. Koristim ovu priliku da ti uzvratim pozdrav, video sam da si se ti mene setila za vreme igre(poztivno ili negativno nebitno je). Moje misljenje je o tebi dosta variralo, to ces videti iz poruka koje sam slao za vreme glasanja, ali je uglavnom bilo pozitivno. Malo si me razocarala nekim svojim komentarima u poslednjih nekoliko dana ali verujem da ce se to sve zaboraviti. Pozz

Nisam zadovoljna ^_^
 
lazalaza93Date: Tuesday, 11-05-2010, 00:55 | Message # 8
Colonel general
Group: Users
Messages: 1416
Awards: 6
Reputation: 21
Status: Offline
Quote (tiksi)
I ja prihvatam izvinjenje, na sve sam vec zaboravila

O cemu ti to ? biggrin

wink

Message edited by lazalaza93 - Tuesday, 11-05-2010, 00:56
 
tiksiDate: Tuesday, 11-05-2010, 00:59 | Message # 9
Pobednica VS 2 i VS 5
Group: Users
Messages: 1418
Awards: 18
Reputation: 29
Status: Offline
Quote (troya)
Malo si me razocarala nekim svojim komentarima u poslednjih nekoliko dana ali verujem da ce se to sve zaboraviti. Pozz

Troya ja sam sve zaboravila vec :). Sto se tice Troye, cak mi je bilo i zao kada sam glasala za tebe da ispadnes(ovo nema veze sa ovim glasanjem), sto ces videti u X files, jer se vidi da si dosta energicno usao u sve ovo. Ta energicnost te je kostala napretka u ovoj igri.


Ljubav sve zamrsi. Mržnja sve pojednostavi. Ipak ne odricem je se.
 
biba91Date: Tuesday, 11-05-2010, 00:59 | Message # 10
Colonel general
Group: Users
Messages: 1415
Awards: 5
Reputation: 24
Status: Offline
Prvo bih čestitala Ogitu na top 3. biggrin
Lepo je videti ovake poruke ovdje, da se ne prepucava i vredja.....I ja mislim, da če se i ovo sve brzo zaboraviti. Tiksi čestitam ti finale zaslužila si.....da nije bilo tebe.....neznam kako bi ovaj VS dogurali do kraja. Skroz si bila dobar borac i strateg.....
Pitanja nemam....zasad.....možda kasnije....


Prijatelj svih nije ničiji prijatelj....
 
Forum » Virtual Survivor 2:Cyprus » Plemenski saveti » Petnaesti plemenski savjet - FINALE (Petnaesti plemenski savjet - FINALE)
  • Page 1 of 9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 8
  • 9
  • »
Search:

VS |