Sunday, 06-10-2024, 22:34Main | Registration | Login

Prijava

Chat

Posjetioci

Trazi...

Treci plemeski savjet - Forum
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Treci plemeski savjet
GameHost33Date: Friday, 19-02-2010, 00:39 | Message # 1
Generalissimo
Group: Game Host
Messages: 9835
Awards: 11
Reputation: 75
Status: Offline
Pleme Overleve dobrodosli na treci plemenski savjet.Pleme Seier nece moci vidjeti ovaj plemenski savjet.
Rasprava u ovoj temi ce trajati do sutra u 19h , odluku o tome ko napusta show saljete mi na pp od sada pa sve do sutra u 18:30

PITANJE ZA SVE: IMALI STE POBJEDU BILO VAS JE VISE,NAVEO SAM KAKO SE IGRA IGRA I POGRIJESILI STE,ZASTO???

PITANJE ZA SVE : PRI CEMU CE TE SE VODITI NA OVOM GLASANJU???
PITANJE ZA SVE: DA LI STE POGRIJESILI STO STE PRVIPUT NAPISALI GALAKTIKOS???

PITANJE ZA SRDJANA I JESSICARABBIT : Rekli ste prosli put da niste vodje ali i danas ste se pokazali kao glavni,sta mislite kako ce ljudi to protumaciti???

PITANJE ZA GALAKTIKOSA I SIMU : U OVOJ IGRI STE BILI ODMAH IZA SRDJANA I JESSICE,DA LI MISLITE DA MOZETE DOPRINIJETI VISE NEGO NJIH DVOJE

PITANJE ZA DELIJU : Bio si tu jako dosta vremena ali na kraju nisi dao odgovor zasto???

Pitanje za Petra : Ekipa ti je rekla da cekas 23:25 a ti si odmah glasao zasto???

Pitanje za Neve,LaruCroft,Acu,Nauparac : Niste se pojavili zasto???

PITANJ ZA SVE : STA MISLITE KOJE DVOJE JE VECERAS NAJUGROZENIJE

PITANJE ZA SVE:IZABRALI STE NINJINAMAKI ZA OSTRVO IZGNANIKA A NAJLABIJA BOLJE DA STE SLALI NEKOGA JACEG KO BI BIO IZOLOVAN???

Message edited by Survivor - Friday, 19-02-2010, 00:43
 
cpdjaNDate: Friday, 19-02-2010, 00:47 | Message # 2
Colonel
Group: Users
Messages: 296
Awards: 0
Reputation: 4
Status: Offline
PITANJE ZA SVE: IMALI STE POBJEDU BILO VAS JE VISE,NAVEO SAM KAKO SE IGRA IGRA I POGRIJESILI STE,ZASTO???

Zato sto su pravila glupa. Naveli smo redne brojeve, sto je trebalo da oznacava redni broj slike. Dakle, mi smo protracili 3 sata na internetu jednim glupim "slika" ispred ili iza broja? Ali dobro, tako je kako je - glupo je.

PITANJE ZA SVE : PRI CEMU CETE SE VODITI NA OVOM GLASANJU???

Hm... Glasacu za onoga ko nije ucestvovao ni u jednom izazovu... Acu.

PITANJE ZA SRDJANA I JESSICARABBIT : Rekli ste prosli put da niste vodje ali i danas ste se pokazali kao glavni,sta mislite kako ce ljudi to protumaciti???

Samo radim ono sto je zadatak.

PITANJ ZA SVE : STA MISLITE KOJE DVOJE JE VECERAS
NAJUGROZENIJE???

1. Aca
2. Aca

PITANJE ZA SVE:IZABRALI STE NINJINAMAKI ZA OSTRVO IZGNANIKA A NAJLABIJA BOLJE DA STE SLALI NEKOGA JACEG KO BI BIO IZOLOVAN???

Ne otkrivamo svoju taktiku. happy


I intend to live forever - so far so good!

Message edited by cpdjaN - Friday, 19-02-2010, 00:48
 
GameHost33Date: Friday, 19-02-2010, 00:48 | Message # 3
Generalissimo
Group: Game Host
Messages: 9835
Awards: 11
Reputation: 75
Status: Offline
Quote (cpdjaN)
PITANJE ZA SVE: IMALI STE POBJEDU BILO VAS JE VISE,NAVEO SAM KAKO SE IGRA IGRA I POGRIJESILI STE,ZASTO???
Zato sto su pravila glupa. Naveli smo redne brojeve, sto je trebalo da oznacava redni broj slike. Dakle, mi smo protracili 3 sata na internetu jednim glupim "slika" ispred ili iza broja? Ali dobro, tako je kako je - glupo je.

Vjeruj mi ja sam zapisao sebi u wordu rezultate i vi ste pobjednici i onda stize u njihovoj temi greska,meni je to bilo banalno ali ipa ktako sam napisao i ne mogu preko rijeci,iskreno i meni je zao

 
cpdjaNDate: Friday, 19-02-2010, 00:50 | Message # 4
Colonel
Group: Users
Messages: 296
Awards: 0
Reputation: 4
Status: Offline
Poenta je da si ti vodja, na tebi je konacna odluka. Verujem da si ti stavio to "Slika 1, slika 2, slika 3, slika 4" samo da bi se znalo na koju sliku mislimo. Oni su videli da su slabiji, i trazili su nacin na koji ce nas pobediti. Nazalost, zbog tvoje neprofesionalnosti, nasli su ga.

I intend to live forever - so far so good!
 
GameHost33Date: Friday, 19-02-2010, 00:52 | Message # 5
Generalissimo
Group: Game Host
Messages: 9835
Awards: 11
Reputation: 75
Status: Offline
Nije neprofisionalna ja sam tako rekao i to je moja zadnja ipak u ovom show-u greske skupo kostaju
 
cpdjaNDate: Friday, 19-02-2010, 00:55 | Message # 6
Colonel
Group: Users
Messages: 296
Awards: 0
Reputation: 4
Status: Offline
Ipak, ti si to pravilo uveo sat-dva nakon pocetka igre. Zamolicu te da sledeci put sta kazes u prvom postu vazi, i ako moze da navedes koje reci smemo da pisemo, a koje ne.

I intend to live forever - so far so good!
 
GameHost33Date: Friday, 19-02-2010, 00:55 | Message # 7
Generalissimo
Group: Game Host
Messages: 9835
Awards: 11
Reputation: 75
Status: Offline
uredu to se podrazumjeva ali ipak tada sam promijenio pravila jer niko nije mogao naci rijesenje
 
cpdjaNDate: Friday, 19-02-2010, 00:57 | Message # 8
Colonel
Group: Users
Messages: 296
Awards: 0
Reputation: 4
Status: Offline
U redu, pomogao si nam sa drzavama, ali ovo su stvarno tolike sitnice da su smesne i nisu vredne ovolike diskusije, jer je enormno glupo.

I intend to live forever - so far so good!
 
JessicaRabbitDate: Friday, 19-02-2010, 00:58 | Message # 9
Lieutenant colonel
Group: Users
Messages: 132
Awards: 0
Reputation: 3
Status: Offline
Ok, ovo je ocigledno bio danak neiskustvu, malo mi je neverovatno sto se iskusni igraci iz suprotnog plemena ovako hvataju za slamku da bi pobedili, ali ok, nista jos nije gotovo...
Zao mi je sto se Galaktikos nije ranije pojavio jer se sada u igri stvarno super pokazao, ali takav je bio splet okolnosti, bilo je ili on ili Aca, nismo mogli da znamo da ce se pojaviti...
Sto se tice pitanja upucenog meni, jesam se angazovala u ovoj igri, ali to me ne cini vodjom, na kraju krajeva nisam jedina... Kako ce to drugi protumaciti nemam pojma...:)
A sto se taktike tice, mogu samo da kazem da ovo nije realan prostor i realno vreme, pa nema ni potpune izolacije... tako treba i igrati wink
Ugrozen je Aca, za drugog jos ne znam zaista...
 
SimoDate: Friday, 19-02-2010, 00:58 | Message # 10
Major
Group: Blocked
Messages: 58
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
1.Imali smo pobedu i izgubili smo je najgluplje moguce i neposteno angry
2.Na ovom plemenskom cu glasati za one koji ovu igru nisu shvatili ozbiljno i koji nisu redovni na igrama biggrin
3.Nisam glasao za galaktikosa tako da nisam pogresio
4.Danas su najugrozeni Neve,Aca,Nauparac
5.Poslali smo nju/njega zbog toga sto mislimo da nece naci,a ako nadje morace da na prvom plemenskom iskoristi jer je najugrozenija/najugrozeni
 
Search:

VS |